KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7585264
nr 758 5264
Akvarell
Randi Fisher, signerad 1954
Utrop:
500 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 14 maj 2012
kl 17:21:50
500 kr
500 kr
600 kr
850 kr
850 kr
900 kr
2.200 kr